Trumpalaikiai projektai

Trumpalaikiai projektai

  • We love the sea

Jau du kartus kartu su klubiečiais ir klaipėdiečiais prisijungėme prie tarptautinės iniciatyvos sutvarkyti pajūrį. Organizuojame talką, kviečiame klaipėdiečius, daliname šiukšlių maišus ir kartu renkame šiukšles pasirinktame pajūrio ruože. Po darbų visada laukia malonūs pokalbiai, sausainiai ir karštieji gėrimai.

  • Rotariada

Rotariada - smagiausias Rotary bendruomenės renginys, kuriame vieną kartą per metus susitinka Rotary, Rotaract ir Interact klubų nariai draugiškai pasivaržyti sportinėse rungtyse bei pabendrauti. Niekada neatsisakome ištiesti pagalbos ranką rotariečiams, organizuojantiems šventę - kuruojame, teisėjaujame, registruojame ir renkame aukas. 

  • Spalvotosios palatos

Ne pandeminiu laikotarpiu lankome Klaipėdos vaikų ligoninės pacientus. Su jais švenčiame šventes (Velykas, Kalėdas, Helovyną ir kt.), dovanojame dovanas ir svajojame spalvotai išpiešti nuobodžias baltų palatų sienas!

  • Kalėdinės klubo eglutės ruošimas

Ievos Simonaitytės biblioteka kiekvienais metais Kalėdiniu laikotarpiu kviečia Klaipėdos organizacijas ir įmones pastatyti savo kalėdinę eglutę bibliotekos kiemelyje, taip sukuriant Kalėdų eglučių kiemelį. Mūsų klubiečiai kiekvienais metais sukonstruoja vis kitokią nuoširdžią ir menišką šventinę eglutę.

  • Įvairios talkos

Metų eigoje organizuojame ir prisidedame prie įvairių talkų - važiuojame į gyvūnų prieglaudas, tvarkome Danės pakrantes, prisijungiame prie "Darom!" akcijos.

SUSISIEKITE

Įdomu?

Jei tau 18-30 metų; jei trokšti prisidėti prie visuomenės gerovės; jei nori išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti save; jei nori nuolat tobulėti; jei nori bendrauti su išsilavinusiais, savo srities profesionalais - susisiek su mumis! Mes visada laukiame naujų narių.

Taip pat laukiame laiškų su pastabomis, idėjomis naujiems projektams ar bendradarbiavimo pasiūlymais.

H. Manto g. 84, Klaipėda

klaipeda@rotaract.lt

+370 658 54631