Pagrindiniai projektai

Pagrindiniai projektai

  • Gerumas kuria stebuklus

Kalėdiniu laikotarpiu Teatro aikštėje praeiviams daliname rėmėjų kepinius, vaišiname karštais gėrimais ir kviečiame aukoti. Surinktomis piniginėmis aukomis paremiame Klaipėdos regione gyvenančią vargingą šeimą, auginančią spec. poreikių turinčius vaikus. Apmokame šių vaikų terapijas, perkame reikalingus rūbus ir įrangą. Kartu su miestiečiais sukurtą stebuklą šeimos prisimena dar ilgai!

  • Šimtmečio giraitė

"Šimtmečio giraitė" - tai prie LCC universiteto esančioje teritorijoje 2018 metais pasodinta ąžuoliukų giraitė. Kiekvienais metais, pavasarį, susirenkame talkai - kartu atsodiname nudžiuvusius medelius, juos palaistome ir nuravime. 

  • Rotary Akademija

Kiekvienais metais organizuojamas projektas - tai jungtinis Rotaract, Rotary ir aktyvaus Klaipėdos jaunimo kūrinys. Mūsų klubas sujungia gabius ir aktyvius Klaipėdos jaunuolius su geriausiais įvairių veiklos sričių profesionalais iš Rotary bendruomenės. Jaunuoliai metų bėgyje susitinka su savo mentoriumi ir iš jo semiasi sėkmingo verslo, profesinės ir – svarbiausia – gyvenimiškos patirties.

SUSISIEKITE

Įdomu?

Jei tau 18-30 metų; jei trokšti prisidėti prie visuomenės gerovės; jei nori išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti save; jei nori nuolat tobulėti; jei nori bendrauti su išsilavinusiais, savo srities profesionalais - susisiek su mumis! Mes visada laukiame naujų narių.

Taip pat laukiame laiškų su pastabomis, idėjomis naujiems projektams ar bendradarbiavimo pasiūlymais.

H. Manto g. 84, Klaipėda

klaipeda@rotaract.lt

+370 658 54631