Klubo šventės

Klubo šventės

  • Sezono atidarymas

Dažniausiai klubo sezonas pradedamas po Rotariados, rugsėjo viduryje. Sezono atidarymo šventė - tai proga klubiečiams visiems kartu susitikti po vasaros atostogų, pasidalinti įspūdžiais ir aptarti naujų metų prioritetus.

  • Rotaract konferencija

Vieną kartą metuose vykstanti visos Rotaract Lietuva bendruomenės konferencija. Klubų atstovai susitinka tam, kad būtų išrinkta nauja Rotaract Lietuva taryba bei pristatyta praėjusių metų veiklos ataskaita. Konferencijos eigoje taip pat vyksta įdomios paskaitos, ekskursijos, o vakare dalyviai susirenka bendrai vakarienei. 

  • Kalėdos

Kiekvienais metais mūsų klubiečiai klubo viduje švenčia Kalėdas. Gruodžio mėnesį žaidžiame slaptų angeliukų žaidimą, kartu puošiame kalėdinę eglutę, ir vieną vakarą būtinai susitinkame jaukiam vakarojimui prie židinio ir dovanų apsikeitimui. 

  • Prezidento inauguracija

Klubo sezono pabaigą vainikuojanti šventė, kurios metu esamas prezidentas oficialiai perduoda klubo vairą naujam prezidentui. Šventėje turime daugybę tradicijų, kurios šventę įprasmina ir visus klubiečius suartina. Svarbiausi šventės akcentai - buvimas kartu su draugais, dėkingumas vieni kitiems už palaikymą ir pasididžiavimas atliktais darbais.

SUSISIEKITE

Įdomu?

Jei tau 18-30 metų; jei trokšti prisidėti prie visuomenės gerovės; jei nori išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti save; jei nori nuolat tobulėti; jei nori bendrauti su išsilavinusiais, savo srities profesionalais - susisiek su mumis! Mes visada laukiame naujų narių.

Taip pat laukiame laiškų su pastabomis, idėjomis naujiems projektams ar bendradarbiavimo pasiūlymais.

H. Manto g. 84, Klaipėda

klaipeda@rotaract.lt

+370 658 54631