Įvykę projektai

Įvykę projektai

  • Šimtas šypsenų daugiau

Kalėdiniu laikotarpiu vykęs projektas, kurio metu siekėme išpildyti vienišų senolių svajones. Kvietėme klaipėdiečius paaukoti daiktų pagal senolių sudarytus sąrašus - kažkam reikėjo naujų šlepečių, kėdės, o kai kam - tiesiog pakelio skanios kavos. Didžiausia dovana senoliams buvo mūsų dėmesys ir nuoširdus bendravimas perduodant kalėdines dovanas.

  • Sėkmės inkilėliai

Kelis metus iš eilės vykdytas projektas, kurio metu įmones ir fizinius asmenis kvietėme įsigyti vardinius inkilėlius. Surinktos lėšos buvo skirtos apmokėti talentingo Klaipėdos jaunuolio tolimesniam tobulėjimui.

  • Tub Tub'as

Ilgus metus tai buvo pagrindinis mūsų klubo projektas. Jo metu bendradarbiavome su Klaipėdos vaikų tuberkuliozės dispanceriu. Dažnai lankėme ligoniukus, šventėme su jais didžiąsias šventes, nešėme dovanų. Mums patiems bendravimas su vaikais ir jų šypsenos buvo didžiausia dovana.

  • Klaipėdos Interact klubas "Į žvaigždes"

2020/2021m. beveik visas klubo sezonas vyko nuotoliniu būdu, tačiau tai nesustabdė mūsų klubiečių nuo gerų iniciatyvų įgyvendinimo. Tad vykdėme nuotolinį projektą - kartu su Klaipėdos Rotary klubu "Aditės" atkūrėme apmirusį Klaipėdos Interact klubą "Į žvaigždes!". Ieškojome aktyvių moksleivių, juos mokėme Rotary vertybių ir padėjome jiems atkurti klubą. Ir toliau palaikome ryšius su savo jaunaisiais broliais ir sesėm.

 

 

 

SUSISIEKITE

Įdomu?

Jei tau 18-30 metų; jei trokšti prisidėti prie visuomenės gerovės; jei nori išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti save; jei nori nuolat tobulėti; jei nori bendrauti su išsilavinusiais, savo srities profesionalais - susisiek su mumis! Mes visada laukiame naujų narių.

Taip pat laukiame laiškų su pastabomis, idėjomis naujiems projektams ar bendradarbiavimo pasiūlymais.

H. Manto g. 84, Klaipėda

klaipeda@rotaract.lt

+370 658 54631