Rotary akademija

Rotary akademija

Pozityvūs ir sėkmingo gyvenimo pavyzdžiai leidžia optimistiškai žvelgti į savo galimybes, jas patikrinant realybės testu. Tai žinodami, Lietuvos Rotary klubų nariai, geriausi įvairių veiklos sričių profesionalai, sukaupę verslo, profesinę ir – svarbiausia – gyvenimišką patirtį, šiandien tiesia pagalbos ranką studentams, nusprendusiems pradėti naują savęs atradimo etapą.

Šių dienų Lietuvoje jaunimui dažnai stinga teigiamų autoritetų bei santykio su pozityviais sėkmingo gyvenimo pavyzdžiais ne tik artimiausios aplinkos, bet ir viso pasaulio mastu. Be galimybės mokytis iš vertingos patirties sukaupusių autoritetų sudėtingiau priimti svarbius sprendimus, kurti tikslus, pasitikti asmeninio gyvenimo, karjeros iššūkius.

Pagrindinis projekto tikslas – drąsinti jaunus žmones tapti sėkmingais ir atsakingais visuomenės piliečiais.
Projekto metu mokytojas (mentorius) ir mokinys (studentas) susitinka bent du kartus per mėnesį. Susitikimai gali vykti ir dažniau. Savo bendravimo intensyvumą mokytojas ir mokinys gali pasirinkti pagal poreikius bei galimybes, atsižvelgiant į projekto tikslą.

Mentoriams (mokytojams) keliama sąlyga būti supratingiems, puikiems klausytojams, ugdantiems kritinį mąstymą, pozityviai motyvuojantiems savo gyvenimiška patirtimi ir įžvalgomis. Taip pat mentorius turėtų sugebėti kurti palankią aplinką, kurioje galėtų laisvai ir nevaržomai dalintis savo mintimis, pamąstymais, klausimais.

Mokiniams (studentams) keliama sąlyga laisvai ir nevaržomai reikšti savo mintis, pamąstymus, problemas, kelti klausimus, būti smalsiems, suprasti mokytojus (mentorius) kaip vyresniuosius savo kolegas.

„Rotary Akademiją“ organizuoja Lietuvos miestų Rotaract klubai.

SUSISIEKITE

Įdomu? Norėtum prisijungti? Susisiek su mumis!

Tiltų g. 26A, Klaipėda

klaipeda@rotaract.lt

+370 603 80536